Susipažinkime!

Gyvenimas yra per daug trumpas, jog susilaikytume nuo naujų ir jaudinančių patirčių. Būtent ši mintis paskatino mus, sukurti „LáRa“ internetinę parduotuvę, kurioje kiekvienas galės patirti šį tą nepaprasto ir pripildyti įprastą gyvenimą naujomis spalvomis. Bet apie viską iš pradžių.

Esame dvi geriausios draugės. Mūsų draugystė prasidėjo dar būnant darželyje ir nenutrūko net studijų metais. Kartu svajojome apie ateitį, šeimas ir gyvenimą. Didelis bendrumas leido suprasti, kad mūsų ryšys toks tvirtas, jog neabejotinai esam daugiau nei draugės, esame šeima. 

Noras patirti gyvenimą ir mėgautis tuo, ką geriausio gali suteikti pasaulis, įkvėpė mus pradėti verslą ir įkurti internetinę parduotuvę „LaRa for your perfection“. Savo klientams siekiame pasiūlyti produktų, kurių nėra Lietuvoje. Nuolat ieškome prekių, kurių mes pačios norėtume savo namuose, savo kosmetinėje ar prekių, kurių niekada nenusiperkame sau, bet su meile dovanojame geriausiai draugei.

Kiekvienas mūsų trokšta savo namuose sukurti unikalią erdvę, kuri atspindėtų mūsų charakterį, asmenybę ir kurtų jaukumą bei išskirtinumą. Žinodamos tai, preciziškai renkamės prekinius ženklus, kuriuos norime atstovauti ir gilinamės ar gamintojo filosofija atitinka mūsų koncepciją ir požiūrį. 

„LáRa for your perfection“ prekės ženklas yra skirtas moterims, kurios iš gyvenimo nori daugiau, kurios ieško išskirtinumo, naujų potyrių bei dairosi netradicinių sprendimų savo erdvėms. Juk būtent mes nuo seno rūpinomės namų židiniu ir jį puoselėjome. Mūsų misija – suteikti moterims viską, kas geriausia.  

„LáRa“ internetiniuose namuose jūs visuomet laukiami. Pažadame, kad drauge jūs atrasite naujus kvapus, tekstūras, unikalius dizainus ir formas. Puoselėkime save, skleiskime gožį ir kurkime išskirtinius ir jaukius namus.