Gamintojas „Scandinavian Biolabs“

Gamintojas „Scandinavian Biolabs“

„Scandinavian Biolabs“ – tai tikrą revoliuciją laboratorijoje kuriantis danų prekės ženklas, kuris siekia padėti vyrams ir moterims sustabdyti didelį plaukų slinkimą, plikimą bei paskatinti plaukų augimą ir gyvavimo ciklą. Nors rinkoje galima rasti skirtingų priemonių, kurių paskirtis yra kovoti su plaukų slinkimu, nepavyko rasti nei vienos, kuri patenkintų „Scandinavian Biolabs“ komandos lūkesčius. Nebeliko nieko kito, tik pagaliau sukurti priemonę, kuri iš tiesų yra veiksminga. 

Mokslinių tyrimų statistika yra žiauri – net 57% moterų ir 73% vyrų iki 80 metų patirs sunkiai stabdomą plaukų slinkimą. O jei būti dar tikslesniems, dauguma jų tai su tuo susidurs dar nebūdami 50-ties. Būtent todėl kompanija nusprendė padėti sumažinti šią negailestingą statistiką ir sukurti efektyvias priemones. Su šia problema susidūrę žmonės dažnai tvirtina, kad rinkoje pilna produktų, kurie neišpildo savo pažadų bei dar ir dar kartą nuvilia pirkėjus. 

Slenkantys plaukai ne tik sukelia diskomfortą, bet didina nepasitikėjimą savimi, gali prisidėti prie kompleksų formavimosi. „Scandinavian Biolabs“ produktai sukurti remiantis neprilygstamos kokybės standartais, o produkcijoje yra naudojami natūralūs ir augaliniai ingredientai. Visos formulės testuojamos, todėl tai leidžia nuolatos tobulėti. 

„Scandinavian Biolabs“ pastebėjo tokie žiniasklaidos kanalai, kaip „GQ“, „Women‘s health“, „The Guardian“, „Vanity Fair“ ir „Men‘s Health“, kurie itin pozityviai atsilipė apie kuriamus produktus ir daug žadančius rezultatus.

Būtent dėl produktų kokybės, efektyvumo ir sudėties nuo šiol galėsite juos rasti ir „LáRa“ elektroninėje parduotuvėje. Mūsų tikslas klientams pasiūlyti tai, kas geriausia rinkoje.