Scandinavian Biolabs

Scandinavian Biolabs Plaukų augimą skatinantis serumas, 100 ml

Susidūrėte su nevaldomu plaukų slinkimu? O galbūt norite paspartinti naujų plaukų augimą bei  jų gyvavimo ciklą? Jūs galite tai padaryti su 100% veganišku „Scandinavian Biolabs“ serumu. Jo paskirtis – suaktyvinti kraujotaką, kuri galvos odą ir plauko folikulus aprūpintų svarbiausiomis medžiagomis, kurios būtinos jūsų plaukams. Klinikiniais tyrimais įrodyta, jog produktas stabdo slinkimą, skatina augimą ir sustiprina plaukus.

57,00 €
Kiekis

Plaukų augimą skatinantis serumas „Scandinavian Biolabs“, 100 ml

Susidūrėte su nevaldomu plaukų slinkimu? O galbūt norite paspartinti naujų plaukų augimą bei  jų gyvavimo ciklą? Jūs galite tai padaryti su 100% veganišku „Scandinavian Biolabs“ serumu. Jo paskirtis – suaktyvinti kraujotaką, kuri galvos odą ir plauko folikulus aprūpintų svarbiausiomis medžiagomis, kurios būtinos jūsų plaukams. Klinikiniais tyrimais įrodyta, jog produktas stabdo slinkimą, skatina augimą ir sustiprina plaukus. 

Aktyvieji plaukų augimą ir ilgaamžiškumą skatinančio serumo ingredientai:

Capilia Longa – šis galingas natūralus junginys, po 150 dienų naudojimo, gali net iki 89% sumažinanti plaukų slinkimą, o plaukų tankį padidinanti iki 52%.

Amino rūgščių kompleksas – tai nepaprastai svarbios statybinės medžiagos, kurios reikalingos baltymams. Kaip žinia, plaukas yra sudarytas iš baltymo – keratino, todėl amino rūgštys padeda atkurti plauko struktūrą iš vidaus, sutvirtina jį ir prailgina jo gyvavimo ciklą.

Aloe Vera – aktyviai drėkina plaukus ir galvos odą, bei padeda esančią drėgmę „užrakinti” ir neleidžia jai išgaruoti. 

Geriausiai veikia kartu su plaukus stiprinančiu šampūnu, kurį galite įmasažuoti su galvos odai skirtu masažuokliu

Produktuose nėra vaistinių preparatų, kurie lemtų rizikingus šalutinius naudojimo efektus.

Visi „Scandinavian Biolabs“ produktai pagaminti Danijoje.

Naudojimas: švelniai įmasažuokite serumą į švarią galvos odą. Palikite bent 6 valandoms prieš plaukų plovimą. Maksimaliai serumą galite palikti ant galvos odos 48 val., vėliau rekomenduojama nuplauti naudojant šampūną.

Nr. 03