Lauren Dickinson Clarke

Paauksuota lėkštė „Provokatorė“

Akies mirktelėjimas. Tik tiek kartais reikia, jog jūsų diena įgautų visai kitokį atspalvį. Būna momentų, kai tiesiog norisi išsilaisvinti ir švelniai pakvailioti. Suteikite sau šią progą. Išskirtinio dizaino, provokuojantis žvilgsnis, šelmiškai stebintis jus, gali sužadinti pavasarišką prabudimą ir troškulį gyvenimui. Lėkštė pagamintas iš rūšinio porceliano. Jos apvadai yra išdailinti ir padengti 22 karatų auksu. Šis nepaprastas dizainas sukurtas geriausių Didžiosios Britanijos menininkų, kurie gamina indus pagal daugiau nei 50 metų galiojančią tradiciją. 

48,95 €
Kiekis
Paskutinė prekė

Paauksuota lėkštė „Provokatorė”

Akies mirktelėjimas. Tik tiek kartais reikia, jog jūsų diena įgautų visai kitokį atspalvį. Būna momentų, kai tiesiog norisi išsilaisvinti ir švelniai pakvailioti. Suteikite sau šią progą. Išskirtinio dizaino, provokuojantis žvilgsnis, šelmiškai stebintis jus, gali sužadinti pavasarišką prabudimą ir troškulį gyvenimui. Lėkštė pagamintas iš rūšinio porceliano. Jos apvadai yra išdailinti ir padengti 22 karatų auksu. Šis nepaprastas dizainas sukurtas geriausių Didžiosios Britanijos menininkų, kurie gamina indus pagal daugiau nei 50 metų galiojančią tradiciją. 

Jūs galite sukurti išskirtinę indų kolekciją derindami skirtingas mūsų kolekcijos lėkštes. 

Lėkštę „Provokatorė” įkvėpusi mūza 

Skandalinga, jausminga, tikra ir kupina aistros, taip apibūdinama aktorė, dainininkė ir politikė Illoną Staller. Jos gyvenime netrūko kūniškos meilės ir provokuojančių idėjų. Ne kartą įvairių šalių „Playboy“ žurnaluose puikavosi šios divos nuotraukos. Vėliau ji tapo žymaus amerikiečių menininko Jeffo Koonso mūza ir žmona. 

Matmenys ir naudojimas

Lėkštės matmenys 21 cm skersmuo, pagaminta Didžiojoje Britanijoje. 

Dėl išskirtinio auksinio apvado, esančio ant šio gaminio, jis netinka plauti indaplovėje ar šildyti mikrobangų krosnelėje.

SP1PROVO