Gamintojas „Ancient + Brave“

Gamintojas „Ancient + Brave“

Pagalvojus apie šį gamintoja pirmiausia į galvą atkeliauja žodžiai tyrumas ir tvarumas. Kodėl? „Ancient+Brave“ tiekėjas atspindi „LáRa“ filosofiją. Norisi žmonėms suteikti produktus, kurių sudėtis yra ypatingai švari, o pakuotės – išvien su gamta. Todėl kviečiame trumpai pažinčiai su „Ancient+Brave“ prekės ženklu.

Produktų sudėtis

Maisto papildai ir kavos sudėtis yra praturtinta augalinės kilmės medžiagomis ir funkciniu supermaistu, kuris yra nepaprastai naudingas kiekvieno žmogaus kūnui ir tuo pačiu metu teigiamai veikia net kelias skirtingas organizmo sritis. „Ancient+Brave“ gali didžiuotis savo žiniomis turtinga komanda, kurią sudaro mitybos specialistai, mokslininkai, maisto pramonės ekspertai, derinimo specialistai ir kiti kūrybingi žmonės. 

Produktų sudėtis yra subalansuota ir palaiko ketogeninę mitybą bei papildo protarpinio badavimo periodus. „Ancient+Brave“ gamina organiškus maisto papildus, kurie yra sertifikuoti „Soil Association“. 

Kompleksinė sistema 

„Ancient+Brave“ sistemą sudaro „Body“, „Brain“ ir „Beauty“ maisto papildai, kurie vartojami  drauge papildo ir praturtina mūsų organizmą geriausiomis medžiagomis tiesiai iš gamtos. „Body“ – sukurtas skubantiems ir akyviems miesto žmonėms, todėl padeda pagerinti kūno būklę ir suteikia energijos. Papildas „Brain“ padeda suvaldyti nuotaiką, mažinti stresą ir padidinti mūsų gerovę. Na, ir galiausiai „Beauty“ produktas skatina kolageno atsinaujinimą ir puoselėja mūsų grožį. Visi produktai papildyti skaidulomis, kurios  pagerina virškinimo funkcijas. 

Tvarumas

Kompanija vadovaujasi itin tvirta tvarumo politika, kurią adaptuoja ir savo gyvenime. Negana to, savo produkcijos gamyboje siekia mažinti taršos pėdsakus. Įsigydami „Ancient+Brave“ jūs 1% nuo pirkinio kainos prisidedate prie skirtingų planetos išsaugojimo iniciatyvų visame pasaulyje, kurias remia gamintojas. Ši komanda tapo ir dar vienos draugiško gamtai judėjimo „The Climate App“ dalimi. „Ancient+Brave“ tarptautiniame FoodTech500 reitinge užėmė net 161 vietą, nes siekia atrasti sinergiją tarp kokybiško maisto, modernių technologijų ir tvarumo.

Kiekviena produkto pakuotė yra pagaminta pagal FSC reikalavimus, nes ilguoju laikotarpiu kompanija siekia prisidėti prie miškų, gyvūnų ir žmonių gerbūvio bei planetos išsaugojimo.