Lauren Dickinson Clarke

Paauksuota lėkštė „Atlikėja“

Mūsų laimė susideda iš mažų detalių. Kartais tai gaivi gėlių puokštė svetainėje, kartais tai mėgstamas rusenančios žvakės kvapas, o kartais tai tiesiog išskirtiniai indai, kurie suteikia jūsų vakarienei puošnumo ir elegancijos. Net ir mažiausios smulkmenos gali sukelti stiprius jausmus. Kurkime išskirtinumą. Lėkštė pagaminta iš rūšinio porceliano. Jos apvadai yra išdailinti ir padengti 22 karatų auksu. Šis nepaprastas dizainas sukurtas geriausių Didžiosios Britanijos menininkų, kurie gamina indus pagal daugiau nei 50 metų galiojančią tradiciją. 

48,95 €
Kiekis

Paauksuota lėkštė „Atlikėja“

Mūsų laimė susideda iš mažų detalių. Kartais tai gaivi gėlių puokštė svetainėje, kartais tai mėgstamas rusenančios žvakės kvapas, o kartais tai tiesiog išskirtiniai indai, kurie suteikia jūsų vakarienei puošnumo ir elegancijos. Net ir mažiausios smulkmenos gali sukelti stiprius jausmus. Kurkime išskirtinumą. Lėkštė pagaminta iš rūšinio porceliano. Jos apvadai yra išdailinti ir padengti 22 karatų auksu. Šis nepaprastas dizainas sukurtas geriausių Didžiosios Britanijos menininkų, kurie gamina indus pagal daugiau nei 50 metų galiojančią tradiciją. 

Jūs galite sukurti išskirtinę indų kolekciją derindami skirtingas mūsų kolekcijos lėkštes. 

Lėkštę „Atlikėja” įkvėpusi mūza 

Ekstravagantiška ir paauksuota lėkštė „Atlikėja“ įkvėpta stulbinančios ir skandalingos aktorės Edie Sedgwick, kuri buvo tapusi menininko ir filmų kūrėjo Andy Warhol superžvaigžde. Edie skubėjo gyventi ir patirti daugiau, tad jos šlovės žvakė ryškiai degė abiejuose galuose. 

Matmenys ir naudojimas

Lėkštės matmenys 21 cm skersmuo, pagaminta Didžiojoje Britanijoje. 

Dėl išskirtinio auksinio apvado, esančio ant šio gaminio, jis netinka plauti indaplovėje ar šildyti mikrobangų krosnelėje.

SP1PERFO