Lauren Dickinson Clarke

Paauksuota lėkštė „Edeno batelis“

Leiskite jus pakviesti pasivaikščioti į įstabų Rojaus sodą. Anot Biblijos, šis sodas buvo pirmoji vieta, kurioje apsigyveno Ieva ir Adomas. Nepaprastai subtilus „siurrealistinio automatizmo“ stilius kalba apie moters galią nugalėti blogį ir atkurti pasaulyje teisingumą. Šis lėkštė neabejotinai turi savo istoriją ir taps neatsiejama jūsų išskirtinių namų detale. Ji pagaminta iš rūšinio porceliano, o tai byloja, kad produkcijai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Puodelio apvadai yra išdailinti ir padengti 22 karatų auksu. 

52,95 €
Kiekis

Paauksuota lėkštė „Edeno batelis“

Leiskite jus pakviesti pasivaikščioti į įstabų Rojaus sodą. Anot Biblijos, šis sodas buvo pirmoji vieta, kurioje apsigyveno Ieva ir Adomas. Nepaprastai subtilus „siurrealistinio automatizmo“ stilius kalba apie moters galią nugalėti blogį ir atkurti pasaulyje teisingumą. Šis lėkštė neabejotinai turi savo istoriją ir taps neatsiejama jūsų išskirtinių namų detale. Ji pagaminta iš rūšinio porceliano, o tai byloja, kad produkcijai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Puodelio apvadai yra išdailinti ir padengti 22 karatų auksu

Šis nepaprastas lėkštės dizainas sukurtas geriausių Didžiosios Britanijos menininkų, kurie gamina indus pagal daugiau nei 50 metų galiojančią tradiciją. Jūs galite sukurti išskirtinę indų kolekciją derindami skirtingas lėkštes. 

Matmenys ir naudojimas

Lėkštės matmenys 21 cm skersmuo, pagaminta Didžiojoje Britanijoje. 

Dėl išskirtinio auksinio apvado, esančio ant šio gaminio, jis netinka plauti indaplovėje ar šildyti mikrobangų krosnelėje.

SP1SOE