Gamintojas „vielö“

Gamintojas „vielö“

„vielö“ misija yra puoselėti išskirtinę orientaciją ir požiūrį į paprastus, tačiau veiksmingus produkcijos ingredientus. Čia nėra vietos nuolaidžiavimams. Gamintojas renkasi tik pačias kokybiškiausias sudedamąsias dalis. 99,8% produktų sudėties yra natūralios kilmės ingredientai. 

Tačiau „vielö“ žengė žingsnį dar toliau. Austrų gamintojas kelia sau didelius standartus ir gamyboje naudoja sertifikuotą organišką kosmetiką. Organiška kosmetika yra griežčiau reglamentuojama nei natūrali kosmetika, todėl gamybos procesams keliami aukščiausi reikalavimai. 

Taigi, galime pasidžiaugti, jog atstovaujame produktus, kuriuose yra naudojami tik saugūs ir patikrinti ingredientai. Jokių abejotinos kilmės ar nesaugių priemaišų bei konservantų. 

Moderniu minimalizmu alsuojantis dizainas atspindi ir kompanijos filosofiją: „less is more“ (mažiau yra daugiau).

„vielö“ galvoja ne tik apie Jus ir Jūsų kūno ritualus, tačiau žvelgia vizionieriškai ir prisideda prie gamtos tvarumo puoselėjimo. 

Atvirumas, nuoširdumas ir paprastumas – tai „vielö“ vertybės. Jokių painių frazių ir dviprasmiškų išsireiškimų, tik sąžiningi bei autentiški gaminiai.