Gamintoja L. D. Clarke

Gamintoja L. D. Clarke

Lauren Dickinson Clarke, gimusi Didžiojoje Britanijoje, nuo pat mažų dienų ieškojo savęs kūryboje. Nenuostabu, jog ji galiausiai pasuko į mados dizaino studijas. Lauren dirbo įvairiose mados namų studijose: Mary Katrantzou, Hussein Chalayan ir Alexander McQueen. Būtent pastarojoje ji įgijo daugybę praktikos pasakodama įtraukiančias istorijas apie įvairius daiktus ir drabužius. Taip po truputį gimė idėja sukurti išskirtinius kūrinius namams, kurie patys už save pasakotų išskirtines savo ir mūsų amžiaus istorijas.

Prieš porceliano gaminių kūrimą praleidau daugybę valandų savo studijoje Notting Hille piešdama eskizus ir ieškodama tobulumo. 

Kiekvienas kūrinys savo kelionę pradeda kaip dailiai nupiešta rašalo iliustracija. Tokie piešiniai yra tikros meilės darbas, nes kiekvienas jų yra nupiešiamas ir perpiešiamas daugybę kartų prieš užbaigiant.

Piešdama dažnai galvoju apie kūrinio dvasią ir tai, kaip noriu, kad klientas jaustųsi uždegdamas žvakę ar gurkšnodamas arbatą. Gyvenimas per trumpas tiesiog „kurti produktus“. Kas iš tikrųjų yra daug įdomiau, tai kasdienę sąveiką paversti įnoringais ir meniškais potyriais.

Galų gale, mūsų namai gali būti daug daugiau nei tik namai, tai gali būti jūsų norų ir svajonių galerija.“ - Lauren Dickinson Clarke.

Lauren Dickinson Clarke niekada nedarė kompromisų su kokybe. Visai gaminamai produkcijai naudojamas aukštos kokybės porcelianas. Ar tai būtų išskirtinis žvakės indelis, ar jūsų kavos puodelis. Kiekvienas kūrinys yra išbaigtas 22 karatų aukso apvadais, kurie suteikia daiktams švelnų įrėminimą ir prabangą. Indai yra sukurti ir gaminami geriausių Didžiosios Britanijos meistrų, puoselėjančių ilgametes tradicijas daugybę dešimtmečių. Produkcijos gamyba apima nemažai rankų darbo, nes kiekvienas daiktų kampelis yra išbaigiamas kruopščiai ir su meile. 

Kiekvienas žvakės dizainas yra įkvėptas legendinių XX a. moterų, kurios keitė pasaulį savo idėjomis ir gyvenimu. Šios mūzos vertė žemę suktis greičiau. Visi piešiniai yra paruošti, piešti ir tobulinti pačios autorės, naudojant tik rašalą. Itin didelio preciziškumo reikalauja ir žvakių kepurėlės, kurios išbaigia kūrinį ir atspindi kiekvienos mūzos gyvenimą. Kvepianti žvakė yra užpildyta maksimaliu kvapiųjų aliejų kiekiu, todėl kiekviename, net ir didelių erdvių, kampelyje jausite apsigyvenantį jausmingą aromatą.

Žvakės yra Lauren Dickinson Clarke pasididžiavimas. Pagaminta iš 100% natūralaus sojų vaško. Jos yra BE parabenų, ftalatų, formaldehidų, dirbtinių dažiklių ir kitų žalingų medžiagų. Dagtis pagaminta iš šilko, medvilnės ir žalvario