Lauren Dickinson Clarke

Paauksuotas kavos puodelis „Atlikėja“

Kas gali būti nuostabiau už lėtą rytą su mėgstamiausia aromatinga kava? Tos kelios malonumo minutės, kurios garantuoja gerą nuotaiką visai dienai. Ar įmanoma dar labiau mėgautis savo ritualu? Tikriausiai sutiksite, kad kava visuomet skanesnė, kuomet ja mėgaujatės iš savo mylimo puodelio. Nuo šiol jūsų mėgstamiausias puodelis kartu gali tapti ir išskirtine bei prabangia namų stiliaus detale. Jis pagamintas iš rūšinio porceliano, o tai byloja, kad produkcijai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Puodelio apvadai yra išdailinti ir padengti 22 karatų auksu. 

35,95 €
Kiekis

Paauksuotas kavos puodelis „Atlikėja“ 

Kas gali būti nuostabiau už lėtą rytą su mėgstamiausia aromatinga kava? Tos kelios malonumo minutės, kurios garantuoja gerą nuotaiką visai dienai. Ar įmanoma dar labiau mėgautis savo ritualu? Tikriausiai sutiksite, kad kava visuomet skanesnė, kuomet ja mėgaujatės iš savo mylimo puodelio. Nuo šiol jūsų mėgstamiausias puodelis kartu gali tapti ir išskirtine bei prabangia namų stiliaus detale. Jis pagamintas iš rūšinio porceliano, o tai byloja, kad produkcijai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Puodelio apvadai yra išdailinti ir padengti 22 karatų auksu

Tam, kad sukurtumėte išskirtinį ritualų dizainą, jūs galite įsigyti skirtingus puodelius ir sudaryti savo asmeninę kolekciją. Kavos puodelis „Atlikėja“ nedvejodamas pasidalins su jumis savo veržlumu ir dinamika.

Kavos puodelį „Atlikėja” įkvėpusi mūza 

Ekstravagantiškas ir dinamiškas puodelio „Atlikėja“ dizainas įkvėptas stulbinančios ir skandalingos aktorės Edie Sedgwick, kuri buvo tapusi menininko ir filmų kūrėjo Andy Warhol superžvaigžde. Edie skubėjo gyventi ir patirti daugiau, tad jos šlovės žvakė ryškiai degė abiejuose galuose. 

Matmenys ir naudojimas

Puodelio matmenys: 8,3 cm aukštis x 7,3 cm skersmuo, pagaminta Didžiojoje Britanijoje. 

Dėl išskirtinio auksinio apvado, esančio ant šio gaminio, jis netinka plauti indaplovėje ar šildyti mikrobangų krosnelėje.

M1PERFO