Lauren Dickinson Clarke

Paauksuotas kavos puodelis „Provokatorė“

Nėra laiko gyventi nuobodžiai! Nukreipkime savo žavingą ir provokuojantį žvilgsnį į tuos, kurie nušviečia mūsų gyvenimą. Užpildykime savo kasdieną potyriais, nuo kurių apsisuka galva. Pradėkite savo  nuotykius nuo gurkšnelio kavos iš mylimo puodelio. Nuo šiol jūsų mėgstamiausias puodelis kartu gali tapti ir išskirtine bei prabangia namų stiliaus detale. Jis pagamintas iš rūšinio porceliano, o tai byloja, kad produkcijai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Puodelio apvadai yra išdailinti ir padengti 22 karatų auksu. 

35,95 €
Kiekis
Paskutinė prekė

Paauksuotas kavos puodelis „Provokatorė“ 

Nėra laiko gyventi nuobodžiai! Nukreipkime savo žavingą ir provokuojantį žvilgsnį į tuos, kurie nušviečia mūsų gyvenimą. Užpildykime savo kasdieną potyriais, nuo kurių apsisuka galva. Pradėkite savo  nuotykius nuo gurkšnelio kavos iš mylimo puodelio. Nuo šiol jūsų mėgstamiausias puodelis kartu gali tapti ir išskirtine bei prabangia namų stiliaus detale. Jis pagamintas iš rūšinio porceliano, o tai byloja, kad produkcijai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Puodelio apvadai yra išdailinti ir padengti 22 karatų auksu

Tam, kad sukurtumėte išskirtinį ritualų dizainą, jūs galite įsigyti skirtingus puodelius ir sudaryti savo asmeninę kolekciją. Kavos puodelis „Provokatorė“ nedvejodamas pasidalins su jumis savo jausmingumu ir vilionėmis.

Puodelį „Provokatorė” įkvėpusi mūza 

Skandalinga, jausminga, tikra ir kupina aistros, taip apibūdinama aktorė, dainininkė ir politikė Illoną Staller. Jos gyvenime netrūko kūniškos meilės ir provokuojančių idėjų. Ne kartą įvairių šalių „Playboy“ žurnaluose puikavosi šios divos nuotraukos. Vėliau ji tapo žymaus amerikiečių menininko Jeffo Koonso mūza ir žmona. 

Matmenys ir naudojimas

Puodelio matmenys: 8,3 cm aukštis x 7,3 cm skersmuo, pagaminta Didžiojoje Britanijoje. 

Dėl išskirtinio auksinio apvado, esančio ant šio gaminio, jis netinka plauti indaplovėje ar šildyti mikrobangų krosnelėje.

M1PROVO