Lauren Dickinson Clarke

Paauksuotas kavos puodelis „Madam kūryba“

Tikriausiai kiekvienas žino įspūdingąjį Michelangelo kūrinį „Adomo sutvėrimas“ besipuikuojantį Vatikano širdyje. Jei jis gyventų šiais laikais, mes esame tikros, kad garsusis Michelangelo pratęstų savo kūrinio istorija su naujais, pikantiškesniais posūkiais. Mes leidome sau improvizuoti jo vardu. Šis išskirtinio dizaino puodelis nuo šiol gali tapti jūsų numylėtiniu bei išskirtine bei prabangia namų stiliaus detale. Jis pagamintas iš rūšinio porceliano, o tai byloja, kad produkcijai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Puodelio apvadai yra išdailinti ir padengti 22 karatų auksu. 

38,99 €
Kiekis
Paskutinė prekė

Paauksuotas kavos puodelis „Madam kūryba“

Tikriausiai kiekvienas žino įspūdingąjį Michelangelo kūrinį „Adomo sutvėrimas“ besipuikuojantį Vatikano širdyje. Jei jis gyventų šiais laikais, mes esame tikros, kad garsusis Michelangelo pratęstų savo kūrinio istorija su naujais, pikantiškesniais posūkiais. Mes leidome sau improvizuoti jo vardu. Šis išskirtinio dizaino puodelis nuo šiol gali tapti jūsų numylėtiniu bei išskirtine bei prabangia namų stiliaus detale. Jis pagamintas iš rūšinio porceliano, o tai byloja, kad produkcijai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Puodelio apvadai yra išdailinti ir padengti 22 karatų auksu

Tam, kad sukurtumėte išskirtinį ritualų dizainą, jūs galite įsigyti skirtingus puodelius ir sudaryti savo asmeninę kolekciją. Kavos puodelis „Madam kūryba“ nedvejodamas pasidalins su jumis savo estetika ir subtiliu humoru.

Matmenys ir naudojimas

Puodelio matmenys: 10,4 cm aukštis x 7,3 cm skersmuo, pagaminta Didžiojoje Britanijoje. 

Dėl išskirtinio auksinio apvado, esančio ant šio gaminio, jis netinka plauti indaplovėje ar šildyti mikrobangų krosnelėje.

M1COM